Related »
Antalya Trend - 2.Uluslararası Antalya Gitar Festivali

2.Uluslararası Antalya Gitar Festivali

on Şubat 14 | in HABERLER | by | with No Comments

Antalya Büyükşehir Belediyesi’nce düzenlenen 2.Uluslararası Antalya Gitar Festivali devam ediyor. Festival kapsamında Antalya Kültür Merkezi’nde İspanyol gitar sanatçısı Ignacio Rodes tarafından öğrencilere gitar dersi verildi. Öğrencilerle tek tek ilgilenen Rodes, gitarın tutuluşu ve tarzlarla ilgili öğrencilerin sorularını da yanıtladı. Öğrencilerin performanslarını da değerlendiren Rodes, genç gitaristleri başarılı bulduğunu ifade etti.

Antalya’da bulunmaktan duyduğu memniyeti dile getiren dünyaca ünlü gitarist festivalin iyi bir ortamda başladığını belirterek, genç Türk meslektaşlarıyla biraraya gelmekten de mutlu olduğunu belirtti.

 16 Şubat’a kadar sürecek festivalde Ukrayna’dan Anna Likhacheva, Avusturya’dan Johann Parier ile Soner Egesel, Eren Süalp, Bekir Küçükay, Prof.Dr. Ahmet Kanneci tarafından gitar resitalleri verilecek.

Pin It

Related Posts

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

« »

Photos on flickr

Antalya Trend Facebook’ ta

Antalya Trend - Facebook
 
Antalya Trend Twitter
Scroll to top