Related »
Antalya Trend - Barış Manço’yu Anma Günü

Barış Manço’yu Anma Günü

on Ocak 31 | in HABERLER | by | with No Comments

Sevilen sanatçı Barış Manço, ölümünün 14’üncü yılında Büyükşehir Belediyesi’nin düzenlediği etkinlikle Antalya’da anıldı. Kültür ve Sosyal İşler Dairesi Başkanlığı’nın AKM Perge Salonu’nda organize ettiği gecede Altındağ Atatürk Çocuk Kültür Merkezi öğrencileri sahneye çıktı. Çocuklar aldıkları eğitimler ışığında Barış Manço’nun unutulmaz Adam Olacak Programı’nı canlandırdı. Çocukların sevgilisi Manço’nun unutulmaz şarkıları yine çocuklar tarafından seslendirildi.

ÇOCUKLARA EĞİTİM VERMEYE DEVAM

Yoğun ilginin gösterildiği gecede kısa bir konuşma yapan Kültür ve Sosyal İşler Dairesi Başkanı Adem Akyürek, Barış Manço’yu çok özlediklerini ifade etti. Dünyada barışa, sevgiye ihtiyaç duyulan bu günlerde Manço’yu saygıyla andıklarını belirten Akyürek, “Bize bu özel gösteriyi sunan çocuklarımıza çok teşekkür ederim” dedi. Çocuklara kültür ve sanat eğitimleri vermeyi sürdüreceklerini kaydeden Akyürek, eğitimli çocuklar yetiştirmeye devam edeceklerini söyledi. Gecenin sonunda Adem Akyürek, Barış Manço’yla yıllarca çalışan Cengiz Uzun’a çiçek sunarak teşekkür etti.

Pin It

Related Posts

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

»

Photos on flickr

Antalya Trend Facebook’ ta

Antalya Trend - Facebook
 
Antalya Trend Twitter
Scroll to top