Related »
Antalya Trend - Cem Karaca Sevgisi AKM’den Taştı

Cem Karaca Sevgisi AKM’den Taştı

on Şubat 8 | in HABERLER | by | with 1 Comment

Büyükşehir Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Daire Başkanlığı tarafından Antalya Kültür Merkezi (AKM) Aspendos Salonu’nda düzenlenen konsere Cem Karaca hayranları yoğun ilgi gösterdi. Kendine has yorumu ile Türk müzik tarihine damga vuran sanatçının eserleri Cem’niyet Grubu ve Turhan Yükseler yönetimindeki senfoni orkestrası eşliğinde solist Devrim Altanay tarafından seslendirildi.

SENFONİ İLE SÖYLEMEK KEYİF

Altanay konser öncesi yaptığı konuşmasında Antalya Büyükşehir Belediyesi’ne teşekkür etti. Cem Karaca şarkılarını senfoni ile birlikte söylemenin ayrı bir keyif verdiğini ifade eden Altanay, “Büyük bir sabır ve zaman çemberi içinde çalıştık. Şarkıları senfoni orkestrası ile birlikte söylemekten büyük mutluluk duyuyorum” dedi.

SEYİRCİLER DE EŞLİK ETTİ

Yaklaşık 2 saat süren etkinlikte ünlü sanatçı hafızalarda yer eden unutulmaz şarkıları ile anılırken izleyiciler birçok parçayı Devrim Altanay ile birlikte söyledi. Konser sonrasında Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreter Yardımcısı Cemal Öcal Cem’niyet Grubu ve Turhan Yükseler yönetimindeki Senfoni Orkestrası üyelerine çiçek takdim etti.

Pin It

Related Posts

One Response to Cem Karaca Sevgisi AKM’den Taştı

  1. Sibel Temir diyor ki:

    Antalya Kültür Merkezi (AKM) Aspendos Salonunda gerçekten çok güzel bi konserdi,

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

« »

Photos on flickr

Antalya Trend Facebook’ ta

Antalya Trend - Facebook
 
Antalya Trend Twitter
Scroll to top