Related »
Antalya Trend - Disney Müzik Festivali Antalya’da

Disney Müzik Festivali Antalya’da

on Şubat 2 | in HABERLER | by | with No Comments

Antalya Expo Center 15 Mayıs – 15 Eylül 2013 tarihleri arasında Disney Live Mickey’in Müzik Festivaline ev sahipliği yapacak. Dünya çapında büyük ilgi gören “Disney Live ! Mickey’in Müzik Festivali” , tüm dünyada Disney gösterileri sahneleyen Feld Entertaintment ve İstanbul Çocuk Tiyatrosu işbirliği ile ilk kez Türkiye de yerelleştirildi. Sahne ekibi ve teknik ekibi tamamıyla İstanbul Çocuk Tiyatrosunda çalışan Türklerden oluşacak Disney Müzik Festivalinin büyük ilgi görmesi bekleniyor.

EĞLENCELİ ANLAR

Tüm aileye yönelik bu müzik festivalind, Mickey Mouse, Minnie Mouse , Donald ve Goofy muhteşem konser sahneliyorlar ve hip hop, swing, pop, reggae,rock , country ve başka pek çok tarzdan esinlenen müziklerle eğleniyorlar. Prenses Ariel , sebastian, Alaaddin ‘inde aralarında bulunduğu 25 ‘den fazla Disney karakteri “Disney Live ! Mickey ‘nin Müzik Festivali “ ile Antalya Expo Center da unutulmaz , eğlenceli anlar yaşatacak.

HERŞEY İÇİN UYGUN

Anfaş Fuarcılık Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Çalık Antalya Expo Center Fuarların yanısıra konser, toplantı ve kongre , gösteri, uluslararası spor organizasyonları , kurumsal tanıtımlar, gala yemekleri , film çekim platosu ve sürüş eğitim alanı vb farklı organizasyonlar içinde çok uygun bir merkez olduğunu belirtti. Çalık, ”Disney Live ! Mickey’nin Müzik Festivaline Antalya Expo center da ev sahipliği yapmaktan büyük memnuniyet duyuyoruz” dedi.

Pin It

Related Posts

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

« »

Photos on flickr

Antalya Trend Facebook’ ta

Antalya Trend - Facebook
 
Antalya Trend Twitter
Scroll to top