Related »
Antalya Trend - Nürnbergli Tiyatroculardan Eğlenceli Oyun

Nürnbergli Tiyatroculardan Eğlenceli Oyun

on Şubat 7 | in HABERLER | by | with No Comments

Antalya Büyükşehir Belediyesi ve Kırmızı Kalem Tiyatro işbirliğiyle bu yıl 2’ncisi düzenlenen Uluslararası Çocuk Tiyatroları Şenliği çocukları tiyatroyla ücretsiz buluşturuyor. Yenimahalle Kültür Merkezi’nde gerçekleştirilen ilk gösterimde Almanya’nın Nürnberg kentinden festivale katılan “Das Papier Theatre” çocuklara eğlence dolu dakikalar yaşattı. Gösterimi Kepezli çocukların yanı sıra Aksu Kültür Merkezi’nden gelen minikler de izledi.

ARİSTOTALES HİKAYESİ

Tiyatro ve sanatın geleneksel anlatımlarının dışında farklı bir boyutta izleyici ile buluşan oyun, ünlü filozof Aristoteles tarafından anlatılan bir hikayeyi yansıtıyor. Bir akşam yemeği masasında geçen hikayede, yemek masasında buluşan tanrıların boş tabaklar karşısında yarattıkları küresel insanlar anlatılıyor. Fikir, sanat, müzik ve kağıt ile mizahi patlamaya dönüşen oyunun sahne direktörlüğünü Jörg Beasecke üstleniyor. Miniklerin ücretsiz izlediği gösterimler büyük beğeni topluyor.

Pin It

Related Posts

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

« »

Photos on flickr

Antalya Trend Facebook’ ta

Antalya Trend - Facebook
 
Antalya Trend Twitter
Scroll to top